Cena
Kabel źródłowy
Długość w m
Typ połączenia
Wysokość w m
Ilość segmentów
Pobór mocy w W
Max. rozbudowa
Kolor kabla
Całkowita ilość LED
Klasa szczelności
Kolor LED

LED sople dla wyjątkowej świątecznej atmosfery

razem 20 produktów

Zamień swój dom w ozdobę ulicy! Osiągniesz tego przy pomocy świetlnych sopli LED. DecoLED oferuje nowoczesny i najlepiej sprawdzony system świetlny z doskonałą technologią LED i wysoką jakością wykonania. Dzięki niemu poczujesz prawdziwego ducha Bożego Narodzenia.

Dysponujemy soplami LED w kilku długościach i wariantach kolorystycznych LED - do Ciebie należy wybór. EASY FIX oferuje najłatwiejszy montaż i maksymalną odporność na warunki atmosferyczne. System HOBBY LINE jest wystarczający do normalnego użytku domowego i również pozwala na przedłużanie i wzajemne rozszerzenie systemów świetlnych.

Aby wzmocnić lśniące wrażenie lodu, oferujemy LED stalaktyty świetlne z efektem FLASH. Nowością jest BICOLOR, który pozwala na 2 dekoracje w jednym (białe ciepłe lub zimne białe światło).

Dekoracja świetlna jest przeznaczona bezpośrednio na zewnątrz - spełnia określone normy i należy do kategorii z wysoką klasą szczelności IP44. Sople świetlne mogą być używane nie tylko w święta Bożego Narodzenia. Daj się ponieść wyobraźni i stwórz niezapomnianą atmosferę na przyjęciach urodzinowych, grillach lub innych imprezach.

Czekasz na nowości? Napiszemy do Ciebie!

Newsletter

Dowiaduj się na bieżąco o wszystkich nowościach.