Łączenie systemów świetlnych

Poczuj świąteczny wystrój w najwyższym komforcie.
Dzięki naszym systemom jest on prosty, szybki i bezpieczny.

Główną zaletą naszych systemów oświetleniowych jest jakość przetwarzania i zmienność poszczególnych elementów. Dzięki szerokiej gamie elementów, które można łączyć, istnieje rozwiązanie dla każdej przestrzeni. Łańcuchy świetlne, stalaktyty i dekory z każdej linii produktów można łączyć tak, by stworzyć pożądane oświetlenie.

Oświetlenie świąteczne LED, oprócz pięknego efektu świetlnego, oszczędza również dużo energii. Sto metrów świetlnego łańcucha decoLED zużywa tyle samo energii, co jedna klasyczna żarówka 70 W.

Nie musisz się martwić o skomplikowany montaż lampek świątecznych, wszystko można łatwo połączyć za pomocą złączy śrubowych. Dzięki szerokiej gamie akcesoriów można włączyć nawet bardziej złożone oświetlenie z jednego gniazda.

Poniższa tabela przedstawia podstawowy rozkład naszej świątecznej oferty oświetleniowej. Seria EasyFIX i EcoFIX to profesjonalne systemy przeznaczone głównie do oświetlania zewnętrznych choinek świątecznych, domów rodzinnych i budynków użyteczności publicznej, wykorzystujemy je do dekoracji miast, gmin i centrów handlowych. W ofercie HobbyLine znajdziesz produkty do użytku zewnętrznego i wewnętrznego, a łańcuchy świetlne z tej serii są polecane dla mniejszych choinek.

Typ linii modelu Podstawowe parametry Najczęstsze zastosowanie
EASY FIX na zewnątrz 230V, gumowy przewód, wysokiej jakości złącza, maksymalna jakość, klasa szczelności IP44, szeroka gama akcesoriów do każdego projektu Zastosowanie na zewnątrz z wykorzystaniem przez cały rok. Bardzo trwałe, prawie niezniszczalne.
EASY FIX do wewnątrz 230V, kabel z tworzywa sztucznego, wysokiej jakości złącza, maksymalna jakość, do użytku w pomieszczeniach, akcesoria Wykorzystanie wewnętrzne dla obiektów komercyjnych. Bardzo łatwy w obsłudze.
ECO FIX 30V, kabel z tworzywa sztucznego, wysokiej jakości złącza, maksymalne bezpieczeństwo, wykorzystanie transformatora Nadaje się do użytku zewnętrznego i wewnętrznego, gdzie podkreśla się estetykę - przezroczyste kable, kryształy. itd.
HOBBY LINE 24V, kabel z tworzywa sztucznego, do użytku domowego, mniejsza gama produktów, bezpieczny i ewoluujący asortyment Niedrogi i bezpieczny system do użytku domowego. Odpowiedni dla drzew do 3 metrów.

1. Dlaczego w zestawie nie ma zasilacza?

W przypadku systemów łączonych nie dostarczamy kabla źródłowego. Możesz oświetlić dom, drzewo, pergolę lub garaż, przy pomocy tylko jednego źródła. Dlatego konieczne jest zamówienie kabla źródłowego przy pierwszym zakupie oświetlenia świątecznego.

2. Czy złącza są częścią produktu?

Tak, wszystkie produkty z powyższej serii modeli są zakończone złączami, z jednej strony męskimi, a z drugiej żeńskimi. Poszczególne komponenty można łatwo podłączyć do innych komponentów za pomocą złączy. Złącza śrubowe są wodoodporne, jako podwójne zabezpieczenie stosujemy do wszystkich połączeń rur termokurczliwych, które na złączach uszczelnia się pistoletem na gorące powietrze lub suszarką.

3. Czy mogę wymienić poszczególne diody LED?

Wymiana pojedynczych diod nie jest możliwa. Każda dioda LED jest zamknięta w poliwęglanowym wieczku, aby chronić ją przed uszkodzeniem. Ta metoda produkcji minimalizuje możliwość mechanicznego uszkodzenia diod, a jednocześnie maksymalizuje odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne, takie jak śnieg, mróz lub światło słoneczne.

Newsletter

Dowiaduj się na bieżąco o wszystkich nowościach.