O nas

DecoLED oferuje szeroką gamę wysokiej jakości produktów oświetleniowych do użytku zewnętrznego i wewnętrznego, zarówno do kreatywnych i różnorodnych dekoracji świątecznych, jak i całorocznego oświetlenia domu i ogrodu.

Produkty oparte na najnowocześniejszej technologii stale się rozwijają, a oferta produktów cały czas się rozszerza, tak by osiągnąć najlepszą moc świetlną przy maksymalnej wydajności i długiej żywotności. Podstawą wszystkich oferowanych produktów i systemów oświetleniowych jest stożkowy kształt diod LED, który gwarantuje wyjątkowo szeroki strumień świetlny przy wysokiej stabilności kolorów.

Oferta decoLED obejmuje nie tylko dystrybucję klasycznych lekkich elementów dekoracyjnych, ale także stale rosnącą gamę kreatywnych produktów oświetleniowych. Oprócz produktów z przewodowym zasilaniem oferowane są również baterie z zegarem i technologią solarną.

Zadowolenie klienta jest najważniejsze dla decoLED, czy chodzi o użytkownika końcowego, który szuka wysokiej jakości oświetlenie domowe, czy też jest to klient komercyjny, który chce oświetlenie do dekoracji swojej firmy lub własnej powierzchni handlowej.

Poprzez nasz sklep internetowy zapewniamy szybką i nowoczesną dystrybucję zarówno prywatnemu użytkownikowi końcowemu, jak i naszym klientom biznesowym i partnerom hurtowym. Chcemy zapewnić klientowi kompleksową informację o produkcie, tak by każdy klient miał jak najlepszy obraz produktu, a także inspirację do dalszych dekoracji świątecznych.

Oprócz dystrybucji produktów oświetleniowych oferujemy również doradztwo i projektowanie graficzne dla ogólnych koncepcji oświetlenia w domu i ogrodzie, a także w budynkach publicznych lub komercyjnych.

Newsletter

Dowiaduj się na bieżąco o wszystkich nowościach.