Sztuczne choinki

Igły 2D lub 3D? Nowa technologia. Jak żywe!

Sztuczne choinki zyskują na popularności, nie tylko ze względu na ich przystępną cenę, ale także ze względu na długą żywotność - nawet przez dziesięciolecia przy odpowiedniej obsłudze. Ich przechowywanie jest łatwiejsze niż w poprzednich latach. Drzewka są tworzone zdejmowanymi gałęziami, nie ma więc potrzeby używania dużego pudełka.

Ale czy zastanawiałeś się, jaki rodzaj choinki kupić? Na rynku stale pojawiają się nowe technologie w produkcji sztucznych drzew, a my wprowadzamy jedną bardzo udaną.

Pierwsze sztuczne choinki były czymś niesamowitym, czego każdy pragnął. Mimo że pierwsze drzewka nie przypominały wizualnie żywych drzew. Obecnie, przy pomocy nowoczesnych technologii, można tworzyć i wiernie imitować żywe choinki, w tym również igły.

Sztuczne choinki były kiedyś wykonywane z PVC (polichlorek winylu), a ich igły były i nadal są w 2D - wyglądają jak żywe z daleka, ale przy bliższej obserwacji i dotyku łatwo rozpoznasz, że są sztuczne. Drzewa te są najtańszym wariantem sztucznych choinek.

igly 2d
igly 3d

Rewolucyjna technologia podbijająca świat to sztuczne choinki z igłami 3D! Ich produkcja jest bardziej skomplikowana, ale ogólne wrażenie jest niesamowite. Choinki są wykonane z PE (polietylenu), co sprawia, że ​​drzewo nie tylko wygląda jak żywe, ale również w dotyku jest nie do odróżnienia od prawdziwego. Wniosą radość życia do Twojego domu.

Choinki wykonane z PE są droższe niż te z PCW, proponujemy więc alternatywę, która zadowoli każdego. W naszym sklepie znajdziesz choinki z kombinacją igieł 2D i 3D. Igły 2D są umieszczone w centrum, a igły 3D na obwodzie drzewa - wygląda to realistycznie, oraz uzyskuje się maksymalną gęstość gałązek .

Newsletter

Dowiaduj się na bieżąco o wszystkich nowościach.