Wyjaśnienie źródła

Nie dostarczamy źródła w zestawie dla wzajemnie połączonych systemów.
Nasi klienci często rozbudowują swoje instalacje co roku i nie potrzebują dodatkowych źródeł. Ponadto możesz oświetlić dom, drzewa, pergolę, garaż lub inne miejsce z jednego gniazda i potrzebujesz tylko jednego źródła.

System EASY FIX

Męskie i żeńskie - złącza EASY FIX. Na zdjęciu po lewej widać złącza EASY FIX, lewe złącze można oznaczyć jako męskie, a złącze po prawej jako żeńskie. Te wspaniałe złącza IP44 znajdują się we wszystkich produktach EASY FIX. Oprócz pierścienia samouszczelniającego o przekroju okrągłym i samego łącznika, w opakowaniu zawsze znajdują się gumowe rurki zapewniające maksymalną ochronę przed wniknięciem wody. Nie musisz być biegły technicznie, po prostu przyśrubuj wszystko.

Źródło

Ten system ma napięcie 230 V, ale aby wszystko działało poprawnie, musi mieć źródło zwane mostkiem AC / DC (małe pudełko). Tak, to także nazwa znanego australijskiego zespołu, który wybrał tę nazwę jako prawdziwy symbol energii. Z technicznego punktu widzenia oznacza to zmianę prądu z przemiennego AC na stały DC (co wymaga diod LED). W naszej ofercie znajdziesz 2 rodzaje źródeł w 2 kolorach: odłączany mostek AC / DC i nierozłączny mostek AC / DC. Tabela zawiera wyjaśnienia i zastosowanie. Dla zwykłych celów wystarczające jest nierozłączne, czyli klasyczne źródło.

  • klasyczne źródło z nierozłącznym mostkiem AC / DC, czarny kolor kabla, EFAC11
  • klasyczne źródło z nierozłącznym mostkiem AC / DC, biały kolor kabla, EFAC01
  • źródło z odłączanym mostkiem AC / DC, czarny kolor kabla, EFAC12
  • źródło z odłączanym mostkiem AC / DC, biały kolor kabla, EFAC02

Po co używać oddzielnego mostka AC / DC?

Jeśli planujesz większy projekt lub nie wystarcza Ci maksymalne podłączenie na jedno źródło światła, tym samym potrzebujesz więcej niż 200m łańcucha świetlnego. Możesz zwiększyć pojemność źródła i utworzyć inną gałąź instalacji świetlnej.

EASY FIX

W naszej ofercie znajdują się przedłużacze, rozgałęźniki T, rozgałęźniki - wszystko w kolorze białym lub czarnym i zaskakująco proste w montażu.

Przykład połączenia

 

Newsletter

Dowiaduj się na bieżąco o wszystkich nowościach.