Wyjątkowość naszych diod LED

W tym artykule przedstawimy Ci naszą ofertę lampek świątecznych, wyjaśnimy różnice między poszczególnymi systemami oświetlenia i doradzimy, który z naszych produktów jest najbardziej odpowiedni dla Ciebie. Dowiesz się, jakie lampki świąteczne są przeznaczone do użytku na zewnątrz i jak je rozpoznać, a jednocześnie przedstawimy najnowsze technologie.

Nie wiesz, jakie oświetlenie świąteczne LED wybrać?

Przede wszystkim musisz zadać sobie pytanie, czy szukasz lampek świątecznych do pomieszczeń, czy na zewnątrz. Wybierając odpowiedni rodzaj oświetlenia, ważne jest, by zdawać sobie sprawę z tego, że na rynku są produkty, które rzekomo nadają się do środowiska zewnętrznego, ale często tak nie jest i niewłaściwy wybór może zagrozić Twojemu zdrowiu i bezpieczeństwu. Nie trzeba martwić się o takie produkty w przypadku Decoled. Jesteśmy wyspecjalizowanym sprzedawcą świątecznych dekoracji oświetleniowych z wieloletnią historią i bogatym doświadczeniem, dlatego oferujemy sprawdzone i niezawodne oświetlenie świąteczne LED z innowacyjnymi technologiami.

Oświetlenie świąteczne zewnętrzne Oświetlenie świąteczne wewnętrzne Doradzimy w oświetleniu świątecznym Więcej o nas

Najważniejszy jest właściwy wybór.

Dzisiejszy rynek jest zalany dużą ilością łańcuchów świetlnych, lampek choinkowych i różnych typów dekoracji świątecznych. Jak więc zorientować się w świecie oświetlenia świątecznego?

Jakie parametry oświetlenia są ważne?

Klasa szczelności IP44

Bezpieczeństwo to podstawowe kryterium. Wiele kupców je obiecuje, ale towary nie zawsze odpowiadają parametrom. Często klienci kupują na rynkach łańcuchy bożonarodzeniowe do użytku wyłącznie wewnętrznego i otrzymują informację, że mogą łatwo zainstalować je również na zewnątrz. Nic bardziej mylnego. W najgorszym przypadku świąteczne lampki mogą spowodować pożar. Pamiętaj, że jest to urządzenie pod napięciem. Do użytku na zewnątrz system oświetleniowy musi spełniać wymagania klasy szczelności IP44 i wyższej.

Przewód gumowy

Naprawdę bezpieczne systemy są oferowane przez profesjonalne firmy zajmujące się oświetleniem świątecznym. Bezpieczeństwo tych systemów oświetleniowych jest rozpoznawalne nawet przez laika za pomocą gumowego kabla, który gwarantuje podwójne pokrycie, a tym samym dopiero staje się bezpieczny. Oczywiście zewnętrzne łańcuchy oświetleniowe można również instalować w pomieszczeniach.

Niezawodność systemu

W porównaniu ze zwykłymi ofertami na rynkach, nasze systemy są kompatybilne, nadają się do wzajemnego łączenia i, dzięki nowej technologii LED, również bardzo trwałe i niezawodne. Jesteśmy dumni z innowacyjnego kształtu diody LED, który maksymalizuje rozpraszanie światła w przestrzeni. Jednocześnie nasze diody LED są uszczelnione klejem epoksydowym w wysoce odpornej nasadce z poliwęglanu. Oświetlenie świąteczne decoLED oferowane jest również w stałych kolorach, dzięki czemu można kupować nowe co roku i mieć pewność, że oświetlenie będzie do siebie pasować.

Dla maksymalnej jakości i różnorodności wybierz EASY FIX!

Nasza firma oferuje profesjonalny system EASY FIX, który jest wykorzystywany zwłaszcza do profesjonalnej dekoracji miast, często decydują się na niego prywatni konsumenci dla jego gwarantowanych właściwości. W tym systemie oferujemy łańcuchy świetlne, świetlne dekory i motywy, stalaktyty i kurtyny świetlne.

Główne zalety systemu:

 • wysoka jasność
 • bezpieczeństwo
 • niezawodność
 • trwałość kolorów
 • zmienność - możliwość oświetlenia domu, wsi, miasta lub centrum handlowego

W przypadku niewielkiego oświetlenia zalecamy HOBBY LINE.

Oprócz profesjonalnej oferty systemów oświetleniowych, decoLED oferuje system HOBBY LINE o tej samej jakości z mniejszymi diodami i cieńszym kablem. System ten jest przeznaczony do mniejszych projektów oświetleniowych, a jego zaletą są niższe koszty zakupu.

 • wysoka jasność
 • bezpieczeństwo
 • niezawodność
 • trwałość kolorów
 • zmienność
 • oszczędność energii elektrycznej
 • dla mniejszych projektów świetlnych
 • niskie napięcie - maksymalne bezpieczeństwo

Oświetlenie świąteczne LED z zerowymi kosztami eksploatacji? To SOLARNE źródło energii.

Solarne LED oświetlenie świąteczne

W tej serii oferujemy unikalne oświetlenie wykorzystujące technologię solarną. Dzięki temu można rozświetlać drzewa lub krzewy w ogrodzie, ale także trudno dostępne miejsca bez podłączania kabli i bez kosztów za energię elektryczną. Dokładamy wszelkich starań, aby co roku ulepszać oświetlenie solarne LED, tak by w pełni wykorzystać nasze warunki klimatyczne.

Oświetlenie świąteczne LED na baterie - teraz z zegarem dla długiej wytrzymałości

Szeroka gama elementów oświetleniowych na baterie może służyć do świątecznej dekoracji hoteli lub pensjonatów, a także do regularnej, całorocznej lub sezonowej dekoracji, takiej jak dekoracja wazonów, kompozycji kwiatowych, wieńców adwentowych i innych ozdób według własnej wyobraźni. Nasze oświetlenie LED jest bardzo jasne, ekonomiczne, trwałe i niezawodne.

 

Newsletter

Dowiaduj się na bieżąco o wszystkich nowościach.