UWAGA
Określonym parametrom nie odpowiada żaden produkt.
Cena

Wąż LED DecoLED do podkreślenia wszystkich konturów decoLED

Nowoczesne węże LED

Podkreśl ważne kontury swojego domu, pergoli lub ogrodu. DecoLED oferuje wysokiej jakości nowoczesne węże świetlne LED. Do wyboru są węże świetlne w kilku wariantach kolorystycznych. Dla „bardziej wymagających” oferujemy kable świetlne z efektem FLASH, który zwiększa wrażenie błyszczącego lodu. Doskonała elastyczność, możliwość skrócenia i niewielka waga sprawiają, że instalacja jest bardzo prosta i szybka. Nigdy wcześniej instalacja nie była tak zabawna jak w przypadku naszych węży świetlnych.

Węże wykonane są z wysokiej jakości elastycznego PVC o średnicy 13 mm. Kable świetlne spełniają normy bezpieczeństwa i idealnie nadają się do użytku zewnętrznego. Wysoka klasa szczelności IP44 i dodatkowa odporność na promieniowanie UV gwarantują długą trwałość produktu.

Węże świetlne sprawdzą się doskonale nie tylko podczas świąt Bożego Narodzenia. Kiedy przygotowujesz imprezę letnią, grilla lub inną rozrywkę, wystarczy owinąć węża świetlnego wokół filarów (np. pergoli) lub innych przedmiotów, aby stworzyć wspaniałą atmosferę!

Newsletter

Dowiaduj się na bieżąco o wszystkich nowościach.